2015.07.29

Kategori » Rüyalar

Rüyada yılan ısırması

Masa

cinler

Rüyada yılan ısırması hayatınızda kötü şeylerin olacağına delalet etmektedir. Eğer rüyanızda sizi yılan ısırmış ise madden ve manen kayıplar yaşayacağınıza hayatınızda kötü bir dönemine girdiğinizi üzüntülü ve sıkıntılı günlerin sizi beklediği anlamı çıkarılmaktadır. Rüyanızda yılan tarafından ısırılmış iseniz başta akrabalarınızın ve güvendiğiniz dostlarınızın size ihanet ederek maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza sebep olacakları anlamı çıkarılmaktadır.

Kısa sürede toparlanamayacağınız bu süreç sizin için oldukça sancılı ve kötü geçecektir. Manevi inancınızın da zedeleneceği anlamı çıkarılan rüyada yılan ısırması büyük parasal kayıplarınızın olacağına delalet eder. Rüyanızda yılanın sizi ısırması iş hayatınızda yaşayacağınız sorunların aile hayatınızı da etkileyeceği yuvanızda ki mutluluğun bozulacağı eşinizle ve çocuklarınız ile karşı karşıya geleceğinizi ailedeki temelin sarsılacağı anlamı çıkarılmaktadır.

 

Rüyada yılanın ısırdığını görmek
 

cinler

Eğer rüyanızda yılanın sizi ısırdığı anı gördüyseniz başarınıza gelecek olumsuzluklar karşısında geçireceğiniz sıkıntıların sağlığınızı bozacağına ve hastalanacağınıza yorumlanmaktadır. Yaşayacağınız maddi kayıpların çok güvendiğiniz bir yakınınız yüzünden gerçekleşeceğine, çevrenizde iyi olarak gördüğünüz yakınlarınızın sizin için aslında kötü düşündüklerine ve içten içe size kin besleyerek sizi düşman olarak gördükleri anlamı da çıkarılmaktadır.

Yaşamınızdaki tüm mutluluğun gizli bir düşmanınız tarafından kıskanıldığı ve mutluluğunuzda gözü olduğunu bilmeniz gerekir. Rüyanızda yılan tarafından ısırıldığınızı görmeniz aynı zamanda maddi bütün birikiminizi kaybedeceğiniz, işlerinizde olumsuzluklara ve başarısızlıklara uğrayacağınız anlamına gelmektedir.

Eğer yılanın ısırdığı yerden kanınız akıyor ise yaşayacağınız sıkıntıların daha büyük olacağına ve yakın zamanda gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır. Rüyasında yılan tarafından ısırılan kişi evin hanımı ise ailesinde sıkıntılı günler yaşanacağına eşi ile arasının açılacağına ve hatta ayrılma yaşanacağı anlamı çıkarılmaktadır. Aileye bilinmeyen düşmanlar tarafından nifak sokulması bile isteye karı kocanın arasının açılması için kötülükler yapılacağı evdeki huzurun yerini fırtınalı bir dönemin alacağı manasına gelmektedir.

Kısaca rüyada yılan tarafından ısırıldığını görmek olumsuzluklar anlama gelmekte hem maddi hem de manevi kayıpların yaşanacağı hayatınızın alt üst olacağı bir döneme gireceğinizi yakınınızdaki dost sandığınız bazı insanların aslında size düşmanlık ve kin besleyen kişiler olduğunu işaret etmektedir.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek bazı durumlarda olumlu, bazı durumlarda da olum ...

Rüyada ölü yılan görmek

Eğer rüyanızda büyük bir yılan görmüş iseniz bu ...

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyada görülen yılan birden fazla şekilde yorumlanırken yılanı ...

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada karayılan görmek hem hayra hem de şerre yorumlanmaktır ...

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak hayra yorulmasa da yılanın rengi v ...

Rüyada sarı yılan görmek

Rüyada görülen yılanın konumu ve boyutu kadar rengi de olduk&c ...

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyalarda yılan özellikle siyah yılan çoğu zaman köt&uu ...

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek ne şekilde gördüğün&u ...

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan ısırması hayatınızda kötü şeylerin olacağına ...

Rüyada Yılan Öldürmek

En çok merak edilen rüya yorumlarından biride rüyada gö ...