2015.07.29

Kategori » Rüyalar

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Masa

cinler

Rüyada yeşil yılan görmek ne şekilde gördüğünüze boyutuna göre farklı anlamlara gelmektedir ama genel olarak rüyada yeşil yılan görmek fazla hayra yorulmaz. Eğer rüyanızda gördüğünüz yeşil yılan büyük ise aile içinden birinin size düşmanlık beslediğine ve size zarar vermek istediğine yorumlanır. Yeşil yılan sizden korkup kaçıyor ise düşmanlarınızın sizden zayıf olduğuna ve karşınızda pes edeceği anlamı çıkarılmaktadır. Eğer yeşil yılanı tuzak kurarak yakalarsanız düşmanınıza karşı hile yaparak zafere ulaşabileceğiniz manasına gelmektedir.


Yeşil yılan ağzınıza girer ise bu iyi olarak yorumlanmaktadır kısaca ilim sahibi ve bilge bir insan olduğunuza yorumlanmaktadır.  Evinize giren bir yılanı dışarıdan fark ederseniz sizi bekleyen bir sıkıntının varlığından haberdar olacağınız anlamı çıkmaktadır. Eğer rüyanızda görmüş olduğunuz yeşil yılanın kafasını tutar ya da çıkamayacağı bir yere hapsederseniz büyük bir paranın geleceği ve maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Eğer yeşil yılan balığı rüyanıza girmiş ise başarı olduğunuz etrafınızda hem takdir gören hem de kıskanılan biri olduğunuz anlamı çıkarılmaktadır. Eğer görmüş olduğunuz yılandan korkmaz ve kaçmaz iseniz gücünüzün yerinde olduğu demektir. Birden fazla yeşil yılan görürseniz birkaç akrabanızın size kin beslediği, yeşil yılanı uçarken görmek ise bir haber karşısında çok sevineceğinize delalet edilmektedir.

 

cinler

Rüyada yeşil yılan tarafından ısırılmak
 

Diğer yılan renklerinden ayrı olarak rüyanızda yeşil renkli bir yılan tarafından ısırıldıysanız düşmanınızın oldukça varlıklı ve zengin olduğu anlamı çıkarılmakta ve düşmanınızın istediği şeyi kazanacağına sizi yeneceğine delalet edilir.
 

Rüyada yeşil yılanı öldürmek

 

Yeşil yılanı ölü olarak rüyanızda görmüş iseniz büyük bir sıkıntıdan kurtulacağınız anlamı çıkartılırken yeşil yılanı siz öldürmüşseniz kaderinizin ve kısmetinizin açılacağına evli değilseniz hayırlı bir evlilik gerçekleştireceğiniz anlamı çıkarılmaktadır. Eğer yeşil yılanı yatağınızda öldürdüyseniz bu eşinizi kaybedeceğiniz anlamı çıkarılmaktadır. 

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek bazı durumlarda olumlu, bazı durumlarda da olum ...

Rüyada ölü yılan görmek

Eğer rüyanızda büyük bir yılan görmüş iseniz bu ...

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyada görülen yılan birden fazla şekilde yorumlanırken yılanı ...

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada karayılan görmek hem hayra hem de şerre yorumlanmaktır ...

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak hayra yorulmasa da yılanın rengi v ...

Rüyada sarı yılan görmek

Rüyada görülen yılanın konumu ve boyutu kadar rengi de olduk&c ...

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyalarda yılan özellikle siyah yılan çoğu zaman köt&uu ...

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek ne şekilde gördüğün&u ...

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan ısırması hayatınızda kötü şeylerin olacağına ...

Rüyada Yılan Öldürmek

En çok merak edilen rüya yorumlarından biride rüyada gö ...