2015.07.29

Kategori » Rüyalar

Rüyada siyah yılan görmek

Masa

cinler

Rüyalarda yılan özellikle siyah yılan çoğu zaman kötüye yorulmuşsa da siyah yılanı ne şekilde görmüş olduğunuzda önemli bir ayrıntıdır. Bazı büyük rüya tabircileri siyah yılanın iyiye yorumlamış olmasını atlamamak gerek. Bu nedenle siyah yılanı nasıl gördüğünüzü de iyice hatırlamanız gerekmektedir. Siyah yılan görmek genel olarak düşman olarak yorumlanır ve bu düşmanın size çok yakın biri olduğunun hatta aile içinden birinin olma ihtimalinin yüksek olduğu anlamı çıkarılmaktadır.


Eğer rüyanızda siyah bir yılanla boğuşursanız düşmanınızın size zarar veremeyeceğini ve düşmanınızın kim olduğunun ortaya çıkacağı demektir.  Eğer siyah yılan sizi kovalıyor ve siz kaçıyorsanız düşmanınızın güçlendiği ve başkalarından da destek alarak sizi yeneceği anlamı çıkarılmaktadır bir başka değişle birden fazla düşmana sahip olacaksınız.

 

Rüyada siyah yılanın sizi ısırması
 

cinler

Eğer kişi rüyasında kendisini bir siyah yılanın ısırdığını görmüş ise düşmanının istediğini elde edeceğini ve kendisine zarar vereceği anlamı çıkarılmaktadır. Düşmanınızın size vereceği zarar büyük olacağından dolayı aile içinde de huzursuzluklar baş gösterecek ve bir anda hem iş hem de aile yaşantınız alt üst olacak demektir. Korktuğunuz veya çekindiğiniz bir şey varsa başınıza gelme ihtimali oldukça yüksek olacak bu dönemde oldukça dikkatli davranmanızda yarar var. Rüyasında siyah yılan tarafından ısırılan kişi maddi kayıplar yaşayacak ve ekonomik gücü oldukça sarsılacak uzun süre toparlanamayacaktır.
 

Siyah yılanı yakalamak, parçalamak

 

Eğer kişi rüyasında soğukkanlılıkla siyah yalandan korkmamış ve onu yakalamış iseniz refaha kavuşacağı sıkıntılarının geçeceği düşmanlarının uzaklaşmak zorunda kalacağı anlamı çıkarılmaktadır. Kişi rüyasında yılanı parçalamış ise kendisinin düşmanından daha zeki ve güçlü olduğuna düşmanının pes edip yenilmesine yorumlanır . eğer yakaladığınız siyah yılan bir su yılanı ise mala ve mülke sahip olacağınız manasına gelmektedir.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek bazı durumlarda olumlu, bazı durumlarda da olum ...

Rüyada ölü yılan görmek

Eğer rüyanızda büyük bir yılan görmüş iseniz bu ...

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyada görülen yılan birden fazla şekilde yorumlanırken yılanı ...

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada karayılan görmek hem hayra hem de şerre yorumlanmaktır ...

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak hayra yorulmasa da yılanın rengi v ...

Rüyada sarı yılan görmek

Rüyada görülen yılanın konumu ve boyutu kadar rengi de olduk&c ...

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyalarda yılan özellikle siyah yılan çoğu zaman köt&uu ...

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek ne şekilde gördüğün&u ...

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan ısırması hayatınızda kötü şeylerin olacağına ...

Rüyada Yılan Öldürmek

En çok merak edilen rüya yorumlarından biride rüyada gö ...