2015.07.29

Kategori » Rüyalar

Rüyada sarı yılan görmek

Masa

cinler

Rüyada görülen yılanın konumu ve boyutu kadar rengi de oldukça önemlidir. Rüyada en çok görülen yılan renkleri siyah, sarı, beyaz, yeşildir ve hepsi farklı şeylere yorumlanmaktadır. Görülen yılanın rengi ile birlikte büyüklüğü de ve nerede ne şekilde gördüğünüzde önemlidir. Rüyanızda gördüğünüz yılan sarı ise iyiye yorulmaz ve uğursuzlukların başlayacağı bir döneme girdiğinizi işaret etmektedir. Yılan aynı zamanda düşman demektir sarı yılan ise düşmanınızın oluğunu maddi açıdan çok kuvvetli olan bu düşmanınızın etrafında ve yanında onu destekleyen birçok insanın varlığına delalet edilir.


Bu düşman karşısında yenilecek ve oldukça maddi ve manevi kayıplar yaşayacağınızı bilmelisiniz. Eğer sarı yılanı bir kutuya ya da karanlık bir yere hapsederseniz parasal olarak rahatlayacağınıza mal varlığınızın çoğalacağına mülkünüze mülk katacağınıza delalet eder. Rüyanızda evinize giren bir sarı yılanı öldürürseniz evinizde huzursuzluk yaratacak olan düşmanı bertaraf edeceğinize yatağınızda öldürdüğünüz sarı yılan ise eşinizin vefat edeceğine delalet edilir ve hayra yorulmaz.


Rüyada görülen su yılanının rengi fark edilmeksizin iyiye yorulur ve sıkıntıların gideceğine kısmetinizin açılacağına, iş yerinizde terfi alacağınıza ya da maaşınızın artacağına kısaca bolluğa berekete ve hayırlı şeylere delalet edilmektedir. Unutmayınız ki rüyalar görmüş olduğunuz şekillere göre değişiklik göstermektedir ve bu nedenle rüyanızı doğru ve detaylı hatırlamanız oldukça önemlidir.

 

cinler

Rüyada sarı yılan tarafından kovalanmak ısırılmak
 

Rüyanızda sarı yılan sizi kovalıyor ve siz kaçıyorsanız düşmanınızın harekete geçmiş olduğunu size maddi olarak çok büyük zarar vereceğini büyük ölçüde sıkıntılara gireceğinizi aile hayatınızın da sekteye uğrayacağı anlamı çıkarılmaktadır. Sarı yılan tarafından aniden ısırıldığınızı görmüşseniz beklenmeyen bir olay karşısında öfkeye kapılacağınıza moralinizin bozulacağına delalet edilir.

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek bazı durumlarda olumlu, bazı durumlarda da olum ...

Rüyada ölü yılan görmek

Eğer rüyanızda büyük bir yılan görmüş iseniz bu ...

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyada görülen yılan birden fazla şekilde yorumlanırken yılanı ...

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada karayılan görmek hem hayra hem de şerre yorumlanmaktır ...

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak hayra yorulmasa da yılanın rengi v ...

Rüyada sarı yılan görmek

Rüyada görülen yılanın konumu ve boyutu kadar rengi de olduk&c ...

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyalarda yılan özellikle siyah yılan çoğu zaman köt&uu ...

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek ne şekilde gördüğün&u ...

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan ısırması hayatınızda kötü şeylerin olacağına ...

Rüyada Yılan Öldürmek

En çok merak edilen rüya yorumlarından biride rüyada gö ...