2015.07.29

Kategori » Rüyalar

Rüyada ölü yılan görmek

Masa

cinler

Eğer rüyanızda büyük bir yılan görmüş iseniz bu gizli hem de güçlü düşmanlarınız olduğu anlamına gelmektedir. Genel olarak rüyada ölü yılan görmek hayra yorulsa da yılanı ne şekilde gördüğünüz önemlidir. Ölü yılan görmek demek ayrıca düşmanınızın aile içinden olması anlamına da gelmektedir.  Bazı önemli rüya yorumcuları ise ölü yılan görmeyi şans olarak yorumlanmaktadır. Size kötülük yapanların hemen farkına varacak ve onları hayatınızdan çıkarıyor olacaksınız.  Bu yorumlara göre ölü yılan büyük paralar kazanmanıza hayatınızın olumlu yönde değişeceğine, evli değilseniz iyi bir evlilik yapacağınıza evli iseniz çocuğunuz olacağına delalet eder. Üstelik yılan büyük ise iş yerinizde terfi edeceğinize yalnızsanız yani bir aşka yelken açacağınız anlamına gelmektedir.
 

Rüyada Büyük yılanı öldürmek
 

Rüyanızda karşınıza çıkan büyük yılanı öldürmüşseniz düşmanlarınızı yeneceğiniz anlamı çıkartılmaktadır. Eğer büyük yılanı öldürdükten sonra parçalara bölmüşseniz düşmanınızın bütün parasının size geçeceği, kazdığı kuyuya kendisinin düşeceği anlamına gelmektedir.  Eğer yılanı elinizden kaçırmışsanız ve yılan toprağın içine girmiş ise bu oldukça kötü yorumlanmaktadır. Toprak altına giren yılan sizin hayatınızın sona ermek üzere olduğuna delalet eder.
 

Rüyada ölü yılanın canlanması
 

Rüyanızda ölü yılanın canlanmasını görmeniz demek sizlerin yaptığı başarıları sürekli yıkmaya çalışan düşmanlarınız olarak yorumlanmaktadır. Sizler ise doğru kişiliğiniz ile onları hayal kırıklığına uğratıyor olacaksınız.

cinler

Masa

16.07.2018

avatar

mustafa

3 harfli kacmis içinize

13.04.2018

avatar

gulten

mrh ben ruyamda kirmizi ve sari olmus yilan gordum ama yilan iki kisinin elindeydi benim deyil bir yoldan geciyordum yilan yol ustundeyti iki kisi yilani alti eline ama olu yilandi ve cok karisik bir ruya bana aciklarmisiniz

23.05.2017

avatar

merve

Merhaba. Rüyamda fındık toplarken sürekli önüme irili ufaklı ölü yılan çıkıyordu. Ve yılanlar tabut küçük kutuların içinden çıkıyordu. Ve hiç korkmuyorum. Bunun bir anlamı var mıdır? teşekkür ederim.

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek bazı durumlarda olumlu, bazı durumlarda da olum ...

Rüyada ölü yılan görmek

Eğer rüyanızda büyük bir yılan görmüş iseniz bu ...

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyada görülen yılan birden fazla şekilde yorumlanırken yılanı ...

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada karayılan görmek hem hayra hem de şerre yorumlanmaktır ...

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak hayra yorulmasa da yılanın rengi v ...

Rüyada sarı yılan görmek

Rüyada görülen yılanın konumu ve boyutu kadar rengi de olduk&c ...

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyalarda yılan özellikle siyah yılan çoğu zaman köt&uu ...

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek ne şekilde gördüğün&u ...

Rüyada yılan ısırması

Rüyada yılan ısırması hayatınızda kötü şeylerin olacağına ...

Rüyada Yılan Öldürmek

En çok merak edilen rüya yorumlarından biride rüyada gö ...